Gdy Miłość spotyka się z Mocą i Autentycznością

Ostrzegam! Może być bardzo osobiście.

Jak nie lubisz ckliwych kawałków, to czytasz na własną odpowiedzialność 😉

Przez lata chodziłem po tym świecie na wielkim głodzie

Ogromna psycho-wyrwa w sercu*, duszy*, psyche* (*wybierz pasujące Ci określenie) ziała bólem i pustką nieumiejętności prawdziwego trafienia do Istoty siebie. Z obserwacji siebie i klientów z którymi pracuję, nie znam większego bólu psychicznego, niż ten związany z życiem w nieprawdzie – z życiem obok siebie.

 

Kilkanaście lat temu, po tym gdy bezskutecznie wyczerpała się dla mnie zachodnia oferta rozwojowa, równolegle do nurtu non duality wszedłem na tantryczno-szamaniczną ścieżkę przebudzenia i … poczułem, że wreszcie zaczynam wracać do Domu. Intensywnie poszukując poznałem większość nauczycieli, którzy przewineli się w tym czasie przez Polskę. Wspomnę tylko, że bywało różnie. Czasem poprzecznie a czasem podłużnie. Czasem bowiem to, co kryje się pod nazwami typu „Tantra serca” więcej ma wspólnego z (re)Traumą serca niż z czymkolwiek innym.

Ostatecznie znalazłem to czego szukałem

(czytaj: znalazłem Siebie) a wielka psycho-wyrwa, którą niosłem przez większość życia, powoli zaczęła się wypełniać równie wielkim spokojem i radością. Szybko okazało się jednak, że to jeszcze nie koniec podróży. Była to bowiem błogość w zatrzymaniu, w duchowym bajpasie, w transcendentnym odlocie równie przyjemnym co pozbawionym ucieleśnienia i mocy związanej z kreacją w tej fizycznej rzeczywistości.

Wówczas na swojej ścieżce spotkałem przyjaciela i duchowego brata

Nazywa się Shachar Caspi i swoją autentycznością bycia wsparł mnie w przypomnieniu sobie, że nie potrzebuję wybierać. Nie muszę rezygnować z nieba by dotknąć i zakorzenić się w ziemi. Bo wszyscy w swej Istocie jesteśmy Jednym (i drugim też).

Rok temu siedzą obok niego w męskim kręgu poczułem silne zawołanie

 
 
 
 
 

 

Obok własnych projektów poczułem, że chcę wesprzeć swoją energią i doświadczeniem to co Shachar robi w świecie. Dziś dołączam do teamu Art Of Love – Polska a moje serce wypełnia Wielka Radość.

Bo tu, gdzie Miłość spotyka się z Mocą (czytaj Ciałem)
i Autentycznością (czytaj Duszą),
tu jest dla mnie Istota,
tu chcę żyć,
w to chcę inwestować.
Zapytasz gdzie w tym połączeniu jest rozum.
Cóż, dobrze by było, by nie przeszkadzał zanadto.

 

Hawk
Miłego dnia
i całej reszty życia też 🙂

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Chcesz więcej tantrycznych impresji fotograficznych?

Nowe zdjęcia zamieszczam na stronach:
Polub i ustaw obserwowanie by cieszyć się tymi impresjami.
Podziel się w pełni :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *