Czym jest wPełni.com

Czym jst wPełni.com - Wnoszeniem Miłości

Wnoszeniem Miłości


Dokładnie Tak!
Najogólniej rzecz ujmując projekt wPełni.com jest moim sposobem na wnoszenie do tego świata Miłości – w bardzo praktycznym tej Miłości wymiarze.
Jest moim sposobem na pozostawienie tego świata lepszym miejscem do życia.


Mam absolutną pewność, że to, co długoterminowo dzieje się w naszym życiu zewnętrznym, jest wiernym odwzorowaniem (manifestacją) tego, co niesiemy w naszym świecie wewnętrznym. Wielokrotnie widziałem natychmiastową transformację otoczenia po skutecznej interwencji na odpowiednim poziome tego Kim/Czym jesteśmy.

Z drugiej strony – na przykładzie swoim i klientów z którymi pracuję – wielokrotnie widziałem nonsens i próżny wysiłek poszukiwania szczęścia na zewnątrz, bez uwzględniania transformacji wewnętrznej. Jestem przekonany, że ilość terroru i wojen zewnętrznych (w rodzinie, między grupami i narodami) jest wprost proporcjonalna do sumy terroru i małych wojen, które na co dzień prowadzimy wewnątrz siebie.


Chcesz wnieść pokój szczęście, spełnienie do swojego życia oraz tego świata ogólnie?
To znajdź pokój i uzdrowienie w swoim wnętrzu.
Reszta zrobi się prawie 😉 sama.


No dobra – powiesz – łatwo napisać, tylko jak to zrobić?
I o tym właśnie jest wPełni.com

 

Czym jest wPełni.com - Konkluzją osobistą

Osobistą konkluzją

Projekt wPełni.com jest również podsumowaniem mojej osobistej, długiej i nie ukrywam, że często wyboistej drogi poszukiwania, dojrzewania i transformacji.


Choć wielu próbuje to ukryć i udaje że jest inaczej, powiedzmy to sobie szczerze:
„Pomagacz” 😉 też człowiek – z całą konsekwencją wzniosłości i ułomności z tego faktu wynikających.


Zamierzam tu otwarcie dzielić się doświadczeniami poszukiwania i odnajdywania swojej prawdy, uzdrowienia, wew. spokoju i stawania w Pełni. Być może moje osobiste doświadczenia wesprą Cię i zainspirują w odnajdywaniu i realizacji Twojej własnej prawdy.

 

Czym jest wPełni.com - Doświadczeniem pracy z ludźmi

Doświadczeniem pracy z ludźmi

Projekt wPełni.com jest również zawodową konkluzją ponad 20 lat pracy z człowiekiem. By poszerzyć kontekst o doświadczenia również innych osób, dzielę się tutaj inspirującymi historiami transformacji realizowanych przez klientów z którymi pracuję – oczywiście za ich zgodą i z pełnym poszanowaniem anonimowości.

Zapraszam również znajomych „po fachu”, których cenię za rodzaj oferowanej pracy i jakości, które wnoszą swoją obecnością.

 

Czym jest wPełni.com - Praktyczną skrzynką narzędzi

Praktyczną skrzynką narzędziową

Projekt wPełni.com to przede wszystkim praktyczna skrzynka z narzędziami do pracy ze sobą.

Rynek samorozwoju zasypany jest ogromną liczbą różnego rodzaju ofert. Z wieloletniej obserwacji i testów wiem, że to co najgłośniej promowane, modne i popularne często nie przedstawia sobą większej wartości. Owszem przyciągnie uwagę tandetnymi błyskotkami, może nawet zaangażuje emocjonalnymi fajerwerkami, ale tak naprawdę w akompaniamencie jarmarcznej muzyki prowadzi nas na manowce tego co naprawdę istotne dla trwałej zmiany jakości życia. Zniknie z rynku w ciągu kilku sezonów a czasem okaże się nawet niebezpieczne dla psychicznego i fizycznego zdrowia i życia użytkowników – tak, niestety znam również takie przypadki.


Z drugiej strony to co naprawdę wartościowe – z perspektywy najkrótszej drogi do wewnętrznej prawdy, harmonii i szczęścia – często pozostaje bardzo ciche, niszowe i trudno dostępne.


W tym miejscu zbieram, promuję i udostępniam w różnych formach to co pozytywnie przeszło przez wyśrubowane kryteria selekcji, ukształtowało mnie prywatnie i zawodowo, oraz pozostało na zawsze w mojej własnej skrzynce narzędziowej do pracy z sobą samym, klientami indywidualnymi i uczestnikami warsztatów.

Nazywam tę skrzynkę „Powrót do siebie” i wkrótce udostępnię Ci więcej informacji na ten temat.

 

Czym jest wPełni.com - Zaproszeniem do wspólnej drogi

Zaproszeniem do wspólnej podróży

wPełni.com to również serdeczne zaproszenie dla Ciebie do społeczności, która konsekwentnie buduje się wokół tego projektu. Zaproszeniem dla Ciebie – niezależnie od płci, wieku, czy stopnia zaawansowania. Zaproszeniem do miejsca gdzie chcemy współdzielić i wymieniać się doświadczeniami tej podróży. Podróży najpierw w głąb siebie, po swoją najgłębszą prawdę, a następnie z powrotem do żywego świata, gdzie w (nie)zwykłym, codziennym życiu, z całą mocą możemy tę swoją prawdę w Pełni ucieleśnić. Zaproszeniem do społeczności ludzi, którzy wyżej cenią docieranie do prawdy niż obronę „mania racji”, którzy są zdeterminowani, by w życzliwej atmosferze zrzucać z siebie zbroję ego-protezy, odnajdywać swoją autentyczność i celebrować życie, oraz unikalne jakości, jakie wnosisz sobą do tego świata.

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś, to
zarejestruj się i dołącz do strefy przyjaciół wPełni.com >>> 
Koniecznie zrób to Teraz! Natychmiast! Bo szybko kończą się wolne miejsca…
Ok., żartowałem 😉
Wszyscy zmieścimy się w tym pociągu,
ale jak chcesz pozostać w kontakcie to zarejestrować się możesz >>> 🙂

 

Czym jest wPełni.com - Alternatywą

Alternatywną filozofią życia

Jako zachodnie społeczeństwo pogubiliśmy się mocno w tym co naprawdę istotne.


Ewolucyjnie dosłownie wycięliśmy z naszej świadomości i codziennej praktyki, kilka bardzo istotnych obszarów, od których zależy trwała zmiana jakości naszego życia w kierunku stabilnego szczęścia i spełnienia.


Jeśli uważasz, że dramatyzuję to obejrzyj szybujące w górę statystki:

  • rozwodów,
  • zaburzeń psychicznych (depresji, nerwicy, uzależnień, …)
  • zużycia leków psychotropowych (przeciwdepresyjnych, przeciwlękowych, nasennych, …)
  • przemocy, terroru i wojen

Jeśli nie lubisz statystyk to po prostu…


Obejrzyj dowolny, wieczorny program informacyjny.
Ewidentnie jako kultura zachodu coś przeoczyliśmy. Coś nam się nieźle pomieszało.


Projekt wPełni.com jest alternatywą do tego, co pomimo że kompletnie nieskuteczne, to jednak powszechnie promowane w głównym nurcie zachodniej kultury.

Jest nienachlaną, propozycją spójnej filozofii pojmowania:

  • kim/czym jesteśmy,
  • co jest naszym zadaniem,
  • jakie są sposoby na realizację tego zadania (czytaj: realizację siebie)
    i w efekcie osiąganie spełnionego życia

Odpowiedzią na poszukiwanie sensu i  zaspokojenie poczucia wew. pustki – tak często obecnego u zagonionego człowieka zachodu.

Propozycją modyfikacji tego w co wyposażyli (i nie wyposażyli) nas rodzice, szkoła, kościół i wiele innych instytucji i wydarzeń z życia decydujących o naszym postrzeganiu, ocenie i realizacji siebie.

Jest zbiorem dopasowanych do naszego czasu, starannie wyselekcjonowanych propozycji nowoczesnej psychologii praktycznej, różnych form pracy z ciało-energetyką, oraz ucieleśnionej duchowości, która jest głęboko osadzona w ciele, bezpośrednim doświadczeniu i realiach naszego (nie)zwykłego, codziennego życia.


A wszystko po to, by już od teraz, a także w tej ostatecznej chwili, móc spojrzeć na swoje życie i z głębokim poczuciem spokoju i spełnienia stwierdzić:
Udało się…
i warto było.


 

Na koniec jeszcze jedna uwaga.
Piszę o tym w czasie teraźniejszym, ponieważ faktycznie wszystko powyższe od jakiegoś czasu jest już obecne w moim otoczeniu, oraz codziennym życiu. W swoim własnym, najbardziej właściwym tempie przybiera to konkretne formy rzeczywiste (blog, filmy, nagrania audio, publikacje, warsztaty, wydarzenia, …), które udostępniam przez stronę wPełni.com

 

Zapraszam

Podziel się w pełni :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *